alfa Intuice

Alfa Intuice – základ všech ezoterických technik
in-tuitum : vhled in-tueor

Moto:
Život může být pochopen, jen když se díváš dozadu, má cíl a smysl jen, pokud se díváš dopředu, ale prožitý je jen Teď.

 • dvoudenní kurz ALFA INTUICE spojuje prožitkovou formou výuku naladění na alfa hladiny našeho mozku a nalezení vlastní cesty k vědomé práci s Intuicí.
 • Všechny diagnostické a léčitelské metody využívají ve své činnosti lehkého „pracovního transu“. Dosahují ho různou cestou – šamanským bubnováním, opakováním afirmací, vizualizací, mechanickým počítáním, mantrami, zpěvem a podobně. Opakovaným používáním stejných technik se cesta do alfa stavu zrychluje a usnadňuje.
 • V této a nebo i hlubší hladině máme přístup k informacím našeho podvědomí, k informacím uloženým na buněčné úrovni našeho těla.
 • Alfa stav je základem k diagnostice, testování, léčení, uvolnění starých stresů, zpřístupňuje intuici, nalezení odpovědí pomocí virgulí, kyvadla nebo i bez nich.
 • Naučíme se vidět auru, léčit a energetizovat vlastní tělo a podobně. Vše co si člověk umí představit může i udělat.


Co je to Alfa stav?

Po vynálezu encefalografu a prvních měřeních se přiřadily určitým mozkovým frekvencím názvy. Jako první byly naměřeny kmitočty 7-14Hz, proto se nazývají Alfa (první písmeno řecké abecedy). V tomto stavu jsme každý den při usínání a probouzení, nebo při velkém soustředění. Nejrychlejší kmity máme za bdělého stavu, kdy mozek zpracovává řadu podnětů. Tento stav se nazývá Beta – viz tabulka dole.
V hladině alfa jsme plně při vědomí a celá kapacita našeho mozku je nám k dispozici. Po dostatečném tréninku se můžeme v této hladině udržet i během všedního dne a máme přístup i k našemu podvědomí.

Frekvence Theta se přiřazuje ke spánku, ale s dostatečným cvikem se v této hladině dá také pracovat – viz Theta healing, vědomé, lucidní snění apod.

Kmitočty 0-4Hz označené Delta se dají krátce naměřit v okamžicích nejhlubšího ozdravného spánku

Aby jste se do Alfa stavu dostali, používá se řada pomůcek pro zklidnění: mechanické počítání, barvy, zvuky, afirmace, mantry , vizualizace, bubnování, tance, Gurdijevovi Mowements a další metody naladění. V podstatě se uvolní mysl. Zaměstnáme ji mechanickou činností a odpojíme se částečně od našeho ega. Již tahle zkušenost je k nezaplacení a je cílem většiny meditací. V přítomnosti našeho opravdového Já se nám otvírají další smysly a jsme schopni všeho, co si dokážeme představit.

Tabulka mozkových hladin:

Tyto postupy uvolnění se navíc častým opakováním zafixují a proto pak účinkují rychleji a fungují i zkratky - různé naprogramované spojení prstů a podobně. Po větší praxi jste pak po několika vteřinách soustředění , v alfě. Praktické poznatky ukazují, že čím více zpomalíte frekvence mozku, tím hlouběji dosáhnete do Informačního pole. Jasnovidci pracují na frekvencích Theta a Delta. To jsou spánkové frekvence a proto mají naše sny také velký význam.
 

 • Přijďte se naučit vědomě využívat své Intuice a poznejte širokou škálu uplatnění alfa stavu pro svůj osobní rozvoj a zdraví.


Těším se na vás,

Libor Holšán

Aktuality
 • Nové termíny kurzů
  05.01.2021
   Na rok 2021 jsme připravili nové termíny kurzů Alfa Intuice a Má Vášeň mé Poslání. Více najdete pod kalendářem akcí....

  celý článek
 • Změna termínu Alfa Intuice II
  17.09.2020
  Díky posunu všech termínů se mění i termín Alfa Intuice pro pokročilé na 9.-11.října 2020. Jiný termín už v letošním roce nemohu nabídnout, takže doufám, že většina...

  celý článek
 • DŮLEŽITÉ: odklad akcí
  25.03.2020
   Zdravím, kvůli vyhlášenmu omezení pohybu a celkové situaci kolem Covidu, se odkládají všechny akce na pozdější datum. Více informací vám dáme později podle toho,...

  celý článek
všechny články
Dračí srdce

LETACEK.cz
Semináře, kurzy a jiné akce pro osobní růstKalendář akcí
Dnes: 17 Červen 2021
«Červen 2021»
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930