kineziologie one brain

Možnosti využití:

 • Fyzické těžkosti – bolesti, oslabené orgány
 • Chronické problémy, alergie
 • Uvolnění  psychických bloků, emočních bolestí z dětství
 • Odstranění nutkavého chování – přejídání, nedochvilnost, kousání nehtů…
 • Uvolnění závislostí – alkohol, sladkosti, jídlo
 • Hyperaktivita / Neprůbojnost
 • Nepozornost / Koncentrace
 • Inkontinence
 • Neplodnost
 • "Lékařsky neřešitelné" zdravotní problémy – i rakovina a podobně

Metoda One Brain ( Jednotný mozek) klade důraz na optimální propojení levé a pravé hemisféry a předního a zadního mozku. Název metody je odvozen od ideálního chodu, kdy spolu všechny části spolupracují.

V naší levé mozkové hemisféře existuje oblast, zodpovědná za „přežití” (Společná integrační plocha – SIP). Ve vypjatých situacích, kdy je třeba využít všechnu energii k boji, či útěku může SIP „odpojit” 75 i více procent mozku. Jestliže při přecházení ulice vedle nás zaskřípou brzdy, SIP zareaguje a bez přemýšlení uskočíme zpátky.

Bohužel vyhodnocení nebezpečí vychází z minulých zkušeností a to i z období dětství či prenatálu, kdy jsme řadě situací nerozuměli. Proto reagujeme přehnaně i na situace, které bychom dnes snadno pochopili a vyřešili. Zablokování mozku  nám umožňuje pouze reagovat, nikoliv logicky myslet. Jsou-li přední mozek a pravá hemisféra odpojeny, zmocňuje se nás pocit bezmocnosti, ztratí se naše tvůrčí logika a nejsme schopni správně jednat. Opakujeme přitom stále stejné, staré reakce.

Vysvětlení nejrůznějších psychických a fyzických problémů a následně jeho řešení najdeme v metodě One Brain. Starý negativní zážitek způsobí zablokování energetického proudění na mozkové úrovni a následně i v příslušné části těla. To se opakuje při každé podobné situaci. Výsledkem může být celá řada těžkostí např. alergie, bolesti hlavy a zad, obezita, různé typy závislostí, oslabené vnitřní orgány,  fóbie, neplodnost či dyslexie, problémy s učením, koncentrací a podobně.

Řešení:                                                       

Člověk, respektive buněčná paměť lidského těla, eviduje všechny informace o každé energetické blokádě. Vhodnou korekcí je možno blok odstranit. Nadále můžeme využívat celý svůj mozkový potenciál, dostaneme-li se do podobné situace znovu. V systému One Brain používáme svalový test. Mozku můžeme zadat jakoukoliv otázku a odpověď ano/ne dostaneme v podobě změny svalového napětí. Facilitátor velice jemně zatlačí svou dlaní na mírně předpaženou ruku klienta, aby pomocí biologické zpětné vazby získal odpověď na svou otázku. Záporná emoce sval oslabí, kladná ho zpevní.

Toto nám umožní, abychom se dopracovali k potřebným informacím a odpovídající technice, prostřednictvím níž můžeme energetický blok jemně, ale rychle a účinně odstranit. Vztah „mozek – sval” je totiž obousměrný a vhodnými pohyby svalů můžeme zpětně ovlivňovat mozek.

Samotná korekce se skládá z mimořádně jednoduchých pohybů, dotyků,  světelného působení, nebo využití přírodních esencí. Budete překvapeni, jaký výsledek můžeme dosáhnout tak nepatrným zásahem.

Autoři metody

Pokud máte zájem o využití tohoto úžasného nástroje, můžete se objednat na osobní konzultaci (objednat termín) nebo se zúčastnit  kurzů One Brain např. na http://www.akvamarin.cz

Těším se na Vás
Libor Holšán
Facilitátor metody One Brain

Aktuality
 • Změna termínu Alfa Intuice II
  17.09.2020
  Díky posunu všech termínů se mění i termín Alfa Intuice pro pokročilé na 9.-11.října 2020. Jiný termín už v letošním roce nemohu nabídnout, takže doufám, že většina...

  celý článek
 • DŮLEŽITÉ: odklad akcí
  25.03.2020
   Zdravím, kvůli vyhlášenmu omezení pohybu a celkové situaci kolem Covidu, se odkládají všechny akce na pozdější datum. Více informací vám dáme později podle toho,...

  celý článek
 • Nové termíny kurzů
  05.01.2021
   Na rok 2021 jsme připravili nové termíny kurzů Alfa Intuice a Má Vášeň mé Poslání. Více najdete pod kalendářem akcí....

  celý článek
všechny články
Dračí srdce

LETACEK.cz
Semináře, kurzy a jiné akce pro osobní růstKalendář akcí
Dnes: 17 Červen 2021
«Červen 2021»
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930