masáže

Nabídka masáží:

 

Reflexní masáže

Je to výborná diagnostická i léčebná metoda. Získáte stejný obraz o energetickém stavu všech částí těla i orgánů jako při použití CT tunelu.

Po diagnóze na začátku masáže se pokračuje aktivací konkrétních bodů na chodidlech. Pracuje se  na  plosce i nártech a patách, čímž se stimuluje, zprůchodňuje a čistí celý tělesný systém. Tato metoda uvolňuje zatuhlé svaly, upravuje rovnováhu v hormonálním systému, pomáhá při alergiích, autoimunitních onemocněních, pooperačních stavech, otocích, zánětlivých onemocněních, nespavosti, neurózách a depresích. Výrazně podporuje detoxikaci organismu. Tuto techniku je vhodné, zejména u chronických stavů provádět v terapii opakovaně (můžete provádět sami doma). Používá se i tam, kde není možné pro zánět či úraz masírovat přímo postižené místo.

Naučíte se sami mačkat podpůrné body na nohou a těle. Máte tak další pozitivní vývoj doslova ve vlastních rukách.

Průběh ošetření: 

 • Aromaterapické nahřátí nohou v teplé/horké vodě s použitím eterických olejů nejvyšší kvality (Hanna Maria)
 • Diagnostická fáze  vleže na zádech na masážním stole : doporučuji volné pohodlné oblečení, při této masáži se nesvléká 
 • Samotná masáž pokračuje vleže na zádech, celková doba všech fází 60 minut 

 

Relaxační masáže

Masáž pro uvolnění svalů zad, šíje, dolních i horních končetin. Zlepšuje prokrvení tkání, uvolňuje svalové napětí, odstraňuje bolestivé svalové spasmy. Pomáhá i pro uvolnění migrén, přetížení hlavy. Častými oblastmi působení jsou krční páteř, trapéz, bederní a hýžďové svaly. Uvolňuje sevření pánevních svalů – zvažte masáž před rozhodnutím o kyčelní endoprotéze. Před nebo po sportovním nebo fyzickém výkonu - jako příprava nebo pro rychlejší regeneraci svalů.                                                    Před nebo po velkém psychickém zatížení – zkoušky, škola, těžké životní situace, přetížení doma či v zaměstnání. Srovnává přepětí v jednotlivých částech těla, rozvádí a dodává  energii, navozuje pocit uvolnění, fyzické a psychické pohody.

Průběh ošetření:

 • Aromaterapické nahřátí nohou v teplé/horké vodě s použitím eterických olejů nejvyšší kvality (Hanna Maria) . Provádí se v sedě.
 • Postupná masáž podle potřebných oblastí od nohou přes záda po ruce a hlavu. Masáž se provádí kvalitním zastudena lisovaným mandlovým olejem vleže na zádech nebo na břiše. Před zahájením doporučuji odložit oděv až na spodní prádlo, v místnosti je dostatečně vysoká teplota a nemasírovaná část těla je zakrytá dekou.
 • Relaxační fáze : lehká masáž obličeje pro uvolnění mimických svalů (je možné použít obličejovou kosmetiku – Aromaterapie Karel  Hádek) a závěrečné doznění vleže na zádech
 • Celková doba masáže je podle rozsahu a dohody 60-90 minut

 

Intuitivní masáž

Srovnává přepětí v jednotlivých částech těla, rozvádí a dodává  energii , navozuje pocit uvolnění a tělesné i psychické pohody. Největší předností této masáže je odstranění příčin nežádoucích fyzických projevů, takže dochází k trvalému odstranění problému.

Intuitivní masáže spojují klasickou relaxační masáž, která působí na vaše tělo, s  uvolněním emočních bloků.  Přímo při masáži dochází k celostní harmonizaci na úrovni těla, pocitů a myšlenek. Vše doplňuje použití Bachových květových esencí.

Masáž zprůchodňuje energetické proudění po meridiánových drahách, uvolňuje propojení čaker , působí přes svaly na náš svět emocí a za pomoci Bachových květových esencí rozpouští myšlenkové bloky. Masáží dojde k prohřátí a aktivaci svalů, celkové energetizaci těla i mysli.

Používá se v nejširším spektru využití. Slouží jako výborná diagnostika oslabených energetických drah a orgánů těla a jedinečně odkrývá i emoční zdroje těchto problémů. Hned během masáže dochází k uvolnění, odstranění příčiny slabosti. Masáž slouží pro uvolnění svalových skupin v těle, zlepšuje prokrvení tkání, odstraňuje bolestivé svalové spasmy. Pomáhá při léčení oslabených či přetížených svalů, kloubů i vnitřních orgánů. Pomáhá  při trvalých bolestech hlavy, migrénách ,  velkém citovém zatížení (vztahy na pracovišti i v rodině), deprese, trvalý nedostatek energie a všech emočních trápeních. Před nebo po velkém psychickém zatížení – zkoušky, škola, těžké životní situace, přetížení doma či v zaměstnání

Častými oblastmi působení jsou svaly na nohou, které nás nesou životem, hýžďové svaly, které nám spolu se zádovými dávají oporu a krční, bederní páteř což bývají nejužší energetická místa.                                           

Průběh ošetření:

 • Aromaterapické nahřátí nohou v teplé/horké vodě s použitím eterických olejů nejvyšší kvality (Hanna Maria) . Provádí se v sedě.
 • Postupná diagnostická masáž vleže na zádech na masážním stole : doporučuji volné pohodlné oblečení, v této fázi se nesvléká
 • Bezprostředně následuje aktivační masáž  potřebných svalových skupin vleže na zádech a na břiše
 • Natestování Bachových květových esencí a jejich použití
 • Podle zjištěných oblastí se provádí doplňková relaxační masáž od nohou přes záda po ruce a hlavu. Masáž se provádí kvalitním zastudena lisovaným mandlovým olejem vleže na zádech nebo na břiše. Před zahájením doporučuji odložit oděv až na spodní prádlo, v místnosti je dostatečně vysoká teplota a nemasírovaná část těla je zakrytá dekou.
 • Relaxační fáze : lehká masáž obličeje pro uvolnění mimických svalů (je možné použít obličejovou kosmetiku – Aromaterapie Karel  Hádek) a závěrečné doznění vleže na zádech
 • Celková doba masáže je podle rozsahu a dohody 90 -120 minut

 

Královské thajské masáže

Jedná se o kombinaci základní thajské masáže s Reiki ošetřením. Masáž tlakem dlaní  uvolní svaly zad, šíje, dolních i horních končetin. Provádí se na žíněnce na zemi. Po dohodě je možno přidat i  břicho a hrudník. Masáž zlepšuje prokrvení tkání, uvolňuje svalové napětí, odstraňuje bolestivé svalové spasmy.  Zapojením Reiki se působí na příčiny problémů, dochází k postupnému nárůstu energie v těle. V obdobích, kdy se necítíme dobře, prožíváme stres, konflikty nebo těžké životní situace je dobré se na chvíli zastavit a udělat něco pro sebe. Reiki pomáhá získat znovu rovnováhu, energii a pochopit příčiny našich zkoušek. Výborně působí i jako prevence. Posiluje naši odolnost vůči zátěži prostředí a stresu.

Masáž je velmi klidová, často vede k usnutí klienta. Dochází k hluboké regeneraci organizmu.

Průběh ošetření:

 • Zahájení Reiki seance – krátká příprava maséra se zapojením Reiki symbolů
 • Postupná masáž  od nohou přes záda po ruce , hlavu a zpět. Masáž se provádí zároveň s předáváním Reiki energie, klient leží na břiše na žíněnce : doporučuji volné pohodlné oblečení, při  této masáži  se neodkládá
 • Relaxační fáze : působení Reiki na chodidla, odpočinek a regenerace těla
 • Celková doba masáže je podle rozsahu a dohody 60-90 minut

 

Uvolnění zablokovaných zad, kloubů

Masáž konkrétních problematických oblastí s aktivací reflexních zón (viz reflexní masáž) k dosažení celkově lepšího výsledku. Na základě požadavku klienta se dohodne nejlepší způsob ošetření. Většinou se spojuje relaxační masáž postižených míst s uvolněním krční páteře, která ze zkušenosti často blokuje i další partie  těla. Tím dochází k jejich oslabení nebo přetížení a projevují se bolestmi.

Naslouchejme svému tělu!

Průběh ošetření:

 • Aromaterapické nahřátí nohou v teplé/horké vodě s použitím eterických olejů nejvyšší kvality (Hanna Maria)
 • Reflexní diagnostická fáze  vleže na zádech na masážním stole : doporučuji volné pohodlné oblečení, při této masáži se nesvléká
 • Samotná reflexní masáž chodidel pokračuje bezprostředně vleže na zádech
 • Následuje relaxační masáž potřebných oblastí. Masáž se provádí kvalitním zastudena lisovaným mandlovým olejem vleže na zádech nebo na břiše. Před zahájením doporučuji odložit oděv masírovaných oblastí až na spodní prádlo. V místnosti je dostatečně vysoká teplota a nemasírovaná část těla je zakrytá dekou.
 • Celková doba masáže je podle rozsahu a dohody 45-90 minut

 

Aktuality
 • DŮLEŽITÉ: odklad akcí
  25.03.2020
   Zdravím, kvůli vyhlášenmu omezení pohybu a celkové situaci kolem Covidu, se odkládají všechny akce na pozdější datum. Více informací vám dáme později podle toho,...

  celý článek
 • Změna termínu Alfa Intuice II
  17.09.2020
  Díky posunu všech termínů se mění i termín Alfa Intuice pro pokročilé na 9.-11.října 2020. Jiný termín už v letošním roce nemohu nabídnout, takže doufám, že většina...

  celý článek
 • Nové termíny kurzů
  05.01.2021
   Na rok 2021 jsme připravili nové termíny kurzů Alfa Intuice a Má Vášeň mé Poslání. Více najdete pod kalendářem akcí....

  celý článek
všechny články
Dračí srdce

LETACEK.cz
Semináře, kurzy a jiné akce pro osobní růstKalendář akcí
Dnes: 15 Květen 2021
«Květen 2021»
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31